Přednáška: Možnosti snížení rizika rozvoje a návratu onkologického onemocnění | OvaHelp

Přednáška: Možnosti snížení rizika rozvoje a návratu onkologického onemocnění

Srdečně vás zveme na přednášku uznávaného psychologa PhDr. Ing. Martina Pospíchal, Ph.D., který vám přiblíží téma Možnosti snížení rozvoje a návratu onkologického onemocnění aneb jak předcházet rakovině pohledem psychologie.

Na co se můžete těšit:

Přednáška otevírá pohledem psychologie, co v našem životě můžeme ovlivnit, abychom pomohli omezit riziko rozvoje onkologického onemocnění, případně snížit pravděpodobnost jeho návratu.

  • Mnoho lidí se stále domnívá, že onkologické onemocnění je spíše záležitostí dědičnosti. Vědecké důkazy ale čím dál více ukazují, že u onkologického onemocnění můžeme ovlivnit více, než se historicky myslelo.
  • Osvojení si těchto základní principů sice nedává absolutní jistoty, ale zdá se, že dokáže výrazným způsobem ovlivnit pravděpodobnost rozvoje či návratu nemoci u některých lidí. Mnohé z těchto  principů není až tak náročné přenést do běžného života.

Podobně jako v minulých přednáškách budeme mluvit srozumitelnou formou o souvislostech nemoci, psychiky, vztahů, našeho životního stylu a dlouhého života ve zdraví. Součástí přednášky bude opět řada praktických doporučení.

Kdy: 31.3.2022, od 16 hodin
Přednáší: PhDr. Ing. Martin Pospíchal, Ph.D.
Kde: Centrum OVAHELP, Kostelní 100/22, Ostrava

Kapacita omezena, max. 25 míst. NUTNOST přihlásit se na ovahelp@ovahelp.cz

Akce je zdarma a je určena pro členy spolku, onkologické pacienty i veřejnost.

Sebou: Potvrzení o negativním testu, očkovací pas v případě, že jste již po očkování.

 

Datum

Bře 31 2022
Expired!

Čas

16:00 - 18:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top