Naše zdraví je v současném světě vystaveno obrovskému množství negativních vlivů z vnějšího prostředí, ať už to jsou těžké kovy, průmyslové chemikálie, volné radikály nebo jiné toxiny. Tyto látky se navazují na lidské tělo, ovlivňují tak jeho funkčnost a mohou tím způsobovat různá civilizační onemocnění, oslabování imunitního systému, únavu a zhoršování celkové kondice a vitality a vytvářet dokonce i psychické problémy.
Proto by Vám společnost H2 Europe ráda představila exkluzivní novinky ze svého sortimentu – produkty, které přinášejí unikátní přírodní řešení pro očistu a regeneraci Vašeho těla i mysli, a které tak mohou být odpovědí na řadu problémů, s kterými se potýkáme. 
Recovery H2 Inside jsou kapsle, které v organismu uvolňují molekulární vodík. Molekulární vodík působí jako selektivní antioxidant, dokáže likvidovat škodlivé volné radikály přímo v buňce. Oproti jiným antioxidantům má výhodu díky velikosti svých molekul – molekuly vodíku jsou tak malé, že dokáží pronikat bez zábran do všech částí organismu až na buněčné úrovni, a to například i do oblasti mozku a nervové soustavy, proto také vodíková metoda je jedna z mála, která ovlivňuje naši psychosomatiku. Působí jako protizánětlivý činitel, urychluje procesy hojení a regenerace, působí preventivně proti mnohým civilizačním chorobám, zpomaluje proces stárnutí. Na mnohé účinky molekulárního vodíku navíc není třeba čekat týdny – téměř okamžitě odstraňuje únavu a dodá více energie a vitality. Vodíkové kapsle se skvělými výsledky užívají i mnozí profesionální sportovci při svých náročných trénincích. 
Pokud začleníme molekulární vodík do našeho každodenního života, bude to pro nás mít blahodárný efekt i v dlouhodobém pohledu. Každodenní užívání molekulárního vodíku má totiž tzv. „načítací efekt“. Dlouhodobá neutralizace metabolických kyselin vede nejen k ozdravení těla, ale i zklidnění mysli a řešení psychických potíží. Optimalizuje mimo jiné účinky meditace. 
Podívejte se na nevšední zkušenost jedné z mnoha spokojených zákaznic: 

Druhým přípravkem v produktové řadě H2 Europe je SiberActive, který je zaměřen na detoxikaci a očistu organismu. SiberActive je speciálně upravená směs s Čagou sibiřskou, která dokáže z organismu odstranit těžké kovy, průmyslové chemikálie či radioaktivní látky. SiberActive je nejen vysoce účinný při detoxikaci organismu, ale má také příjemnou mandlovou chuť, díky které je jeho každodenní konzumace potěšením. Můžete jej přidat do bílého jogurtu, cereálií, kefíru, do koktejlů nebo do vody. 
Recovery H2 Inside a SiberActive se navíc báječně doplňují. O zkušenost s jejich kombinováním se s námi podělila paní i Eva Vitovcová, které tyto produkty dokázaly pomoci v téměř bezvýchodné situaci.

Pokud Vás tyto produkty zaujaly, nabízíme Vám jedinečnou možnost získat vzorky na vyzkoušení zcela zdarma!Stačí napsat email na info@h2europe.company, nebo zavolat na tel.: +420 777 725 728‬ uvést Vaši doručovací adresu a jednorázově Vám bude zaslán 1x vzorek požadovaného produktu zcela zdarma. Více informací naleznete na: www.h2europe.company