OVAHELP již získává ocenění za svou práci

Zdeňka získala další ocenění – Lady Business Moravskoslezského kraje 2020

Soutěž Lady Business už pátým rokem ocenila výjimečné ženy Moravskoslezského kraje. Krásná třetí příčka patří Zdeňce Hyvnarové, zakladatelce a aktivní člence OVAHELPu – Centru pomoci onkologickým pacientům. OVAHELP se soustředí na sdílení informací o rakovině mezi pacienty, zdravotníky a veřejností. Organizuje různé přednášky o prevenci, jejich dobrovolníci pečují o nemocné v nemocnicích, jezdí k pacientům domů. Ocenění si paní Zdeňka převzala v úterý 8. září 2020 na slavnostním galavečeru ve Vile na Landeku v Ostravě-Petřkovicích.

Ocenění radnice

Radnice ocenila v oblasti sociální a zdravotní paní Zdeňku Hyvnarovou, která sama prodělala závažné onemocnění a poté se rozhodla pomáhat dalším lidem, kteří řeší obdobné zdravotní problémy, a předává jim své zkušenosti. VELMI DĚKUJEME.

Ocenění Ligy proti rakovině Praha

Cena „Skokan roku“ tento rok patří centru, který prokázal největší zlepšení v podeji žlutých kvítků měsíčku lékařského při Českém dni proti rakovině, a to bez ohledu na velikost místa a počet obyvatel. Vítězem se stal OVAHELP – Centrum pomoci onkologickým pacientům v Ostravě.