Poukázka ke zdraví | OvaHelp

Poukázka ke zdraví

Poukázka ke zdraví = kávička s dortíkem zadarmo

Už jsem to psala na všechny strany. Máme to na webu. Je to na FB- hurá. Máme to v čekárnách spolupracujících klinik- tedy dvou. V lékárnách- taky dvou :). Dokonce v úžasném butiku Olga- tam jsou nejhodnější a nejmilejší holky, které z obchodů znám.

O čem mluvím? Tak ještě jednou, trochu jinak, prosím o vyslyšení, milé ženy. Protože tohle je o vás a PRO VÁS.

OVAHELP má jeden veliký cíl: klade důraz na PREVENCI. Nejsme klub, získané peníze se tedy okamžitě snažíme užitečně poslat směrem k lidem. Abychom si rozuměli, nejsme sociální odbor, nejsme filantropové, podporujeme jen péči o zdraví v rámci PREVENCE.

Získali jsme 75 tisíc korun českých. To není málo. Rozhodla jsem se tyto peníze věnovat ženám, protože jsem také prošla typicky ženskou formou rakoviny. Vím tedy o ní dost hodně z vlastní zkušenosti. Oslovila jsem pár klinik a nemocnic, já, obyčejná žena, důchodkyně jsem odeslala maily s prosbou o spolupráci s giganty našeho zdravotnictví v Ostravě. Dva odmítli. Jeden, pro mne tzv. srdíčkový ani neodpověděl a má výdrž, zkoušela jsem to na něj celkem šestkrát. To by udolalo, jak se říká, koně. Gigant odolal a nepolevil.

Pomohly mi dvě, opravdu DVĚ, celkem dvě kliniky. Klinika EUC a klinika Silesia Medical, s.r.o.

Pro OVAHELP možná osudové číslo : 2.

Vstřícnost, ochota, zájem, ukázali mi zázemí, poděkovali, podepsali se mnou smlouvu, převzali propagační materiál. Bylo cítit z každého slova, že chtějí udělat pro pacientky něco navíc, že je vnímají především jak LIDI. Kdybych to neabsolvovala, nikdy bych nevěřila, jak těžké je, udělat dobrý skutek. Když prosíte, držíte peníze a málem NIC. Velmi děkuji MUDr. Ichnovskému a Mgr. Srncovi.

Takže co že to pro vás ženy máme? Krásné poukázky na jméno. Růžové :). Mají hodnotu 300,- Kč. Máte možnost se objednat na vyšetření prsou, některá pojišťovna vám poskytne příspěvek ve výši 500 korun, OVAHELP přiloží poukázku na 300 korun. Komu? Ženám ve věku 40-45 let. Těmto ženám (pojišťovny až na výjimky, které dají příspěvek), vyšetření neproplácí. Pokoušíme se tímto počinem zvětšit sledovanou skupinu žen. V našem regionu, je cena vyšetření pro mnohé ženy cenou opravdu neúměrnou.

Rakovina v počátku obvykle nebolí. Když si pod sprchou nahmatáte bulku, už může být situace vážná. Kritická, fatální. Vlastním zájmem o sebe sama, jen tím, že si k nám dojdete pro poukázku, můžete včas odhalit problém, o kterém ani nevíte. Až 90 % žen, kterým se zachytí rakovina prsu v časném stadiu má šanci na vyléčení. Slyšíte mne holky, ženy, dámy?-90%!

Já vás prosím, objednejte se na vyšetření, nečekejte na věkový limit.

Tak, a teď ta kávička zadarmo. Když budete ta moc hodné a dorazíte pro poukázku do OVAHELPU, objednáte se na vyšetření, využijete slevu od své pojišťovny, tak si pak za odměnu zajdete do kavárny a těch ušetřených 300 korun utratíte za mlsku. Třeba takový sachr, nebo větrníček, nebo …. To už nechám na vás :). A já VÁM tu kávu u nás v centru, klidně uvařím také, protože věřím tomu, že to o co se OVAHELP snaží, cenu má. VELIKOU CENU.

🙂 -Z-

Top