Zasedání LPR 2018 | OvaHelp

Zasedání LPR 2018

V lednu 2018 se nám dostalo příležitosti účastnit se Zasedání Ligy proti rakovině v Praze. V prvních chvílích jsme nevěděli, co máme očekávat, ale setkání bylo velmi přínosné. Nejen, že jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí o rakovině tlustého střeva, jemuž je tento rok věnována zvýšená pozornost, ale získali jsme i jiný, více lékařský pohled na rakovinu jako takovou obecně.

Hlavním důvodem účasti na zasedání bylo osobní setkání s paní Kurcovou Ivou DiS. – místopředsedkyní Ligy proti rakovině. Velmi příjemnou a ochotnou ženou, která nám věnovala dostatek svého času a plné pozornosti při představení hlavních vizí nového spolku OVAHELP – Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s.

Byli jsme nadšení z jejího přístupu, maximální podpory a možnosti spolupráce. Kromě jiného jsme obdrželi podněty, nápady.

Nakonec jsme díky Lize proti rakovině získali úžasně zpracované propagační materiály, které máme k dispozici pro své klienty v centru.

V Lize proti rakovině pracují lidé, kteří mají srdce na svém místě. Jsou velmi přátelští a ochotní. Přijmou vás k sobě do spolupráce a nezištně pomůžou. Za setkání jsem byla osobně velmi ráda a ještě dlouho poté jsem z něj čerpala.

Top